English

Nasi partnerzy

 

Business Partner 

 

 

 

 

 


    

 

 

Wizja

 

Pragniemy być preferowanym partnerem i doradcą dla firm działających w Polsce oraz w regionie Europy Środkowo – Wschodniej, które posiadają wielkie ambicje rozwojowe a zmiany traktują jako istotny element strategii osiągania wyjątkowo śmiałych celów.

 

Dlaczego z nami?  

                                                                                                                                    

  • Skutecznie wdrażamy. Nie tylko doradzamy tworząc listę wskazówek określających co należy zrobić, aby poprawić efektywność, ale przede wszystkim w ścisłej współpracy z naszymi klientami wdrażamy niezbędne zmiany i rozwiązujemy problemy.
  • Osiągamy rezultaty. Celem naszych usług  jest realizacja aspiracji naszych klientów poprzez osiągnięcie przez nich założonych wyników.
  • Ponosimy odpowiedzialność za skuteczność. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za implementację naszych rekomendacji i skuteczność zaproponowanych działań popartą wymiernymi efektami biznesowymi.
  • Jesteśmy partnerem. Aktywnie uczestniczymy w pracach zespołów projektowych pełniąc rolę partnera biznesowego. Przekazujemy nasze know-how i angażujemy się we wprowadzanie zmian wspólnie z naszymi Klientami.

APAX Consulting Group sp. z o.o. SK
ul. Grzybowska 87 00-844 Warszawa
CMS Edito Powered by: