English

Doradztwo IT

W ramach usługi Doradztwa IT wspieramy naszych Klientów w osiąganiu przewagi konkurencyjnej poprzez stosowanie najlepszych praktyk związanych z analizą potrzeb, planowaniem, projektowaniem, wdrażaniem i późniejszą eksploatacją systemów informatycznych, jak również integrowaniem systemów IT.

 

Opracowujemy i weryfikujemy strategie IT oraz przeprowadzamy analizy rzeczywistych potrzeb naszych Klientów w zakresie niezbędnego wsparcia realizacji ich procesów biznesowych przez rozwiązania informatyczne łącząc nasze doświadczenia w zakresie zarządzania procesami z wiedzą i doświadczeniem w zakresie nowych technologii. Realizując projekty, na życzenie klienta dokonujemy analiz pod kątem kosztów rozwiązań informatycznych oraz możliwości outsourcingu całości lub części procesów IT.

 

Posiadamy również doświadczenie w realizacji projektów w obszarze bezpieczeństwa informacji, w tym analizy zabezpieczenia systemów informatycznych oraz tworzenia polityk i procedur bezpieczeństwa dostosowanych do potrzeb i specyfiki danej spółki.

 

W rezultacie dostarczamy naszym Klientom rozwiązania, które pozwalają na ścisłe powiązanie celów biznesowych spółki oraz stosowanych rozwiązań IT, zwracając szczególną uwagę na ich efektywność oraz niezbędny poziom bezpieczeństwa.

 

APAX Consulting Group sp. z o.o. SK
ul. Grzybowska 87 00-844 Warszawa
CMS Edito Powered by: