English

Nasze atuty

 

  • Skuteczność

 

Renoma i uznanie naszych ekspertów świadczy o sukcesie zrealizowanych projektów. Usługi oferowane przez APAX Consulting Group nastawione są bowiem na praktyczny rezultat. Cechuje nas skuteczność podejmowanych działań poparta osiągniętymi przez naszych Klientów wymiernymi rezultatami rynkowymi i finansowymi.

 

 

  • Profesjonalizm


Realizujemy projekty gwarantujące naszym Klientom osiąganie spektakularnych sukcesów, popartych wymiernymi efektami. Podejmujemy się bardzo ambitnych wyzwań i wspieramy naszych Klientów w dokonywaniu przełomowych zmian minimalizując przy tym koszty i ryzyko. Utrzymujemy wysokie standardy jakości naszych usług, umacniamy konkurencyjność oraz prestiż naszych Klientów.

 

 

  • Doświadczenie


Jesteśmy zespołem doradców i menedżerów z wieloletnim doświadczeniem w wiodących firmach polskich i międzynarodowych. Opracowujemy i wdrażamy programy strategiczne, programy prywatyzacji i restrukturyzacji oraz usprawnień działalności operacyjnej, a także projekty w zakresie pozyskiwania kapitału dla największych firm polskich i zagranicznych działających w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.  

 

 

  • Partnerstwo


Uczestnicząc w pracach zespołów projektowych, pełnimy rolę partnera biznesowego dla swoich Klientów. Nie tylko tworzymy listy rekomendacji określając co należy zrobić, aby poprawić efektywność, ale przede wszystkim w ścisłej współpracy z Klientem wdrażamy niezbędne zmiany, rozwiązujemy problemy, bierzemy na siebie odpowiedzialność za skuteczność zaproponowanych działań. 

 

 

  • Kreowanie wartości


Nasze działania wspierają budowanie wartości przedsiębiorstwa Klienta. Do dyspozycji Klienta stawiamy nie tylko bogaty warsztat, doświadczenie i wiedzę, ale także osobiste kontakty oraz w niektórych przypadkach finansowe zaangażowanie w realizowany projekt. 

 

APAX Consulting Group sp. z o.o. SK
ul. Grzybowska 87 00-844 Warszawa
CMS Edito Powered by: